معرفی مرکز سینا

DSC01421آزمون هوش ریون کودکانheader_logo2مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سینا زیر نظر سازمان نظام روان شناسی و مشاوره و سازمان بهزیستی فعالیت دارد . این مرکز با همکاری موسسه
موسسه فرهنگی هنری کاوش پژوهش جهت دسترسی دانشجویان رشته روانشناسی و رشته های مرتبط به ابزار های اندازه گیری اقدام به راه اندازی این سایت نموده است . مرکز سینا وابسته به موسسه کاوش است .
این موسسه که در زمینه تحقیقات در حوزه علوم انسانی ، فن آوری اطلاعات و اینترنت فعالیت دارد در سال ۱۳۸۰ با نام موسسه مطالعات و تحقیقات کاوش نوین فعالیت خود را شروع کرد . از سال ۱۳۸۴ موسسه زیر نظر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت دارد و به شماره ثبت ۵۸ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر انتفاعی به ثبت رسیده است . همچنین پروانه فعالیت از صنف رایانه و خدمات ماشینهای اداری نیز دارد .

هدف همکاران این موسسه دسترسی سریع و آسان محققان و دانشجویان و دانش آموزان به منابع علمی است . نیت ما از ارائه نمونه تحقیقات ، مقالات ، پایان نامه ها ارائه منابع نمونه تحقیقاتی به دانش پژوهان است . توصیه می کنیم از ارائه کپی این پایان نامه ها به اساتید خود داری شود اما استفاده از بخشی یا استفاده از آنها بعنوان منابع معتبر علمی مجاز می باشد . سفارش تحلیل داده های آماری از تمام نقاط میهن پهناور ایران و تضمین صحت انجام آن تا تایید نهایی استاد راهنما پذیرفته می شود .